| Deeza a întrebat:

In ultima vreme am o pofta de mancare teribila. Ce metode pe care le-ati incercat si au dat roade cunoasteti, pentru a taia pofta de mancare?

6 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Eu am problema exact opusa tie laughing as vrea sa mananc dar nu am deloc pofta...straight facepractic ma uit la mancare si simt ca nu ma inspira laughing nu cred ca la tine functioneaza chestia asta, eu de cand ma stiu nu am pofta de mancare.ai putea incerca sa te abtii de la anumite mancaruri sa iti spui in gand ca e pentru binele tauhappy

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Apaaa! cu cat mai multa cu atat mai putina mancare vei manca`

| khiflutza a răspuns:

Stresul! Uiti de foame laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, iata o metoda care da rezultate:

ambitia
perseverenta
servirea mesei la ore regulate, nu astepta pana nu mai poti de foame
putine condimente sau deloc plus retete netraditionale, caci cele traditionale sunt prea gustoase si te atrag sa tot mananci si sa mai servesti inca un pic
depinde de telul pe care ti-l fixezi, de ce vrei sa mananci mai putin, sa nu-l pierzi din vedere
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea cat mai multa apa: vrei ceva de mancare, trage cu apa pe gatwinkingwinking.