| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

In ultimu timp vad ca toata lumea de pe TPU raspunde de plictiseala doar sa-si incerce norocul la funda.De 5 luni in coace n-am dat nici o funda pentru ca nici un raspuns nu merita de ex eu intreb E BINE SA-MI BAG CERCEL IN SPRANCEANA? altu imi raspunde DA DE CE VREI? pai ori raspundeti ori ma intrebati pe mine.Mai eu daca nu stiu rasp la o intrebare ocolesc intrebarea nu ma bag cu nasu daca eu nu stiu de capu meu.Sa prostit de tot siteu asta nu mai e ca la inceputstraight face

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bine, cum spui tu.

| fluturas a răspuns:

De-acord...nici raspunsurile nu mai sunt cum au fost, dar nici intrebarile happy

| Mera a răspuns:

Stii ce e si mai interesant? Ca tu nici macar nu ai pus o intrebarelaughing

| UnicornsAreLove a răspuns:

Exact deci m-am saturat de astia care daca pui tu o intrebare se dau ei destepti si raspun cu de astea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.Am inteles. Ti-ai spus ofurile. Dar care e intrebarea? Ar trebui sa te obisnuiesti ca esti pe un site si nu toti sunt asa cum ai vrea tu sa fie.