| chiftelutacrocanta a întrebat:

In unele tari,barbatii isi invata ficele sa spele vase,sa faca de mancare, sa faca curatenie in casa, sa spele haine si asa mai departe ca sa fie de folos sotului pe mai tarziu.Cine a zis ca acea fata vrea sa se marite? Cine a zis ca acea fata poate moare inainte de a fi maritata? Cine a zis ca acea fata vrea sa fie casnica si sa ii spele sotului hainele? Sotul are nevoie de un robot care sa faca curatenie in casa? Cum poate un barbat sa ia o femeie de nevasta doar pentru sex si curatenie in casa? Tatal vrea ca lumea sa-l respecte si sa ii scuipe zambete false? De ce ar respecta lumea un om care are o fiica maritata care stie sa faca curat si alte chestii? Ce-i cu teatrul asta? Trebuie sa fii cumva in viata ca sa fii aplaudat de altii sau trebuie doar sa faci ce iti spune inima?

8 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Pierzi atat de multa energie cu dileme inutile.

| T0T a răspuns:

Chifteluță, gândește pozitiv, dacă te muți acolo ai mai multe șanse să găsești pe una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii cam asta ar zice ca e scopul unei femei, sa faca sex, curatenie si sa gateasca.Mda ce sa faci sunt tari mai putin evoluate.Nu stiu de ce au unii impresia ca femeile nu sunt egale cu barbatii.Credeam ca suntem sexul frumos, nu cel exploatat

| AndreiWeisz a răspuns:

In ce tara isi invata tatal fiica sa gateasca? laughing Lasa-ne cu abureli

| RAY a răspuns (pentru AndreiWeisz):

La ei la arabi poate

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Extraterestru cu nationalitate incerta?winking laughing laughing laughing