| AnaLove444 a întrebat:

In Vacanta ne dorim sa mergem la scoala. La scoala spunem ca e mai bine acasa in vacanta. Acum, din nou suntem in vacanta si spunem ca ne-am plictisit acasa. Voi nu credeti la fle?

Răspuns Câştigător
| AlexandruGrecu a răspuns:

Da intredevar cand suntem la scoala asteptam cu nerabdare vacanta, iar in vacanta asteptam scoala insa nu pentru profesori sad ci pentru colegii nostri de care ne-a fost dor big grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Suntem atât de derutați... de situație.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

De aceea imi plac mie vacantele mici si dese laughing cum aveam inainte 2 saptamani de Craciun, 1 saptamana in ianuarie, apoi alta in aprilie...

| DakotaRoyse a răspuns:

Să zicem. Pentru mine e bine la şcoală că am un program fix pentru dormit, ceea ce e total haotic în vacanţă şi în general sunt prea adormită să mai fac ceva laughing Singura chestie pentru care îmi plac vacanţele e că nu trebuie să îmi suport colegii de liceu laughing În rest prefer şcoala tot timpul anului -_-'

| PinkPanter a răspuns:

Da stiu adica nu ma bucur ca stau numai in casa si la scoala tare as mai vrea sa plec

| Zatharra a răspuns:

Eu nu vreau la şcoală nici când sunt în vacanţă nici când am cursuri.Peace!

| DumiY a răspuns:

Buna!
Da,asa este. Nici noua nu stim ce vrem. Poate ar fi bine sa avem o saptamana scoala, o saptamana vacanta laughing poate asa nu am mai vrea nici vacanta nici scoala.
Craciun fericit. Pa, pa!

| AnaLove444 explică:

Am dat intrebarea asta ca sa stiu parerea voastra, a mea asta este.