| anka a întrebat:

Inafara de locul de munca ati castigat vreodata bani? Din ce activitati?

Răspuns Câştigător
| 80Cris a răspuns:

Mi-ar placea sa spun ca am castigat bani doar jucand la loto, dar tot ce-am castigat a venit din munca. In doua veri, pe cand eram in liceu am castigat bani din sortarea fructelor de padure. De dimineata pana seara de cele mai multe ori si mai caram si lazi... dar am invatat multe atunci!

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am castigat bani din premii sau din treburi casnice.

| Barajag a răspuns:

Da, castig facand manichiura si pedichiura, aici in Suedia nu pot merge inca intr-un salon, deoarece nu stiu suedeza foarte binehappyIn Romania nu castigam in plus nimic, dehhh, trebuia sa le fac pe moca(ingrasahee hee), insa strainul daca vede ca muncesti, te plateste. Vorba ceea, este munca noastra.

| foxi a răspuns:

Din comert la negru! e cel mai rapid mod de a castiga, dar e ilegal! e de evitat!