| UnCorazonLocoooo a întrebat:

Bună dimineațahappy.
V-ați simțit vreodată pe locul 2 față de anumite persoane? De exemplu să considerați că munca părinților e mai importantă decât voi ( chiar dacă o fac pentru voi, uneori este nevoie și de altceva înafară de bani )? Sau să considerați că prietenii voștrii consideră țigările și alcoolul mai importante decât voi, care sunteți reticent față de acestea? V-ați simțit vreodată dați la o parte doar fiindcă aveți niște principii mai clare, care nu sunt deloc asemenătoare cu ale celorlalți, care de fapt nu prea au principii? Dacă da. cum ați ieșit din starea asta de apatie?

1 răspuns:
| IzzyNailart a răspuns:

Sincer de multe ori am fost in situatia in care eu aveam o anumita gandire fata de ceilalti. Doar pentru ca nu eram de acord cu ce spuneau ei sau nu eram 'normala'. Dar am trecut peste asta si in cele din urma chiar am fost acceptata fiindca am adus argumente puternice si nu m-am lasat doborata. Doar ai incredere in tine si multe lucruri grozave or sa se intamplehappy stiu din proprie experientahappy