| anonim_4396 a întrebat:

Inaltimea ideala la barbati? Inaltimea ideala la femei? argumentati

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

La barbati 1, 80 maxim si 1, 74 minim.nici extrem de inalt dar nici scund
la femei cu 10 cm mai putin ca inaltimile mentionate la barbati-din acelasi motiv nici extrem de inalte dar nici pitici.

12 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
182cm şi 172cm.
Pa!

| LolaLollita a răspuns:

Pentru mine:
-femei 1.68-1.75 (in caz ca nu sunt fotomodele de meserie)
-barbati 1.80 minim

| KristalPop a răspuns:

La bărbaţi peste 1.75m.
La femei de la 1.55 până pe la 1.70, maximum.

Răspuns utilizator avertizat
| Different69 a răspuns:

Depinde de inaltimea femeii. Eu am 1.70 si as prefera baieti cu inaltimea cuprinsa intre 1.75-1.80

| xJustJuss a răspuns:

Femei +1.70,iar barbati +1.80.Din cate stiu

| Andreyus13 a răspuns:

Se spune caci femeia trebuie sa fie mai scunda, dar daca exista iubire si romantism pot fi si pe dos. Sper ca ti-am fost de folos.
Cu respect Andrei Stanescu

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

Inaltime ideala? come on, nu exista!hee hee

| DeliaDelyDede a răspuns:

LA fete 1.75-1.85
La baieti 1.85-2.00

| Corinush2013 a răspuns:

La fete - 1.67 - 1.72
La baieti - 1.76 - 1.84
P.S - asta-i doar parerea mea)

| Anastasya01 a răspuns:

Wtf? Inaltime ideala?
Eu am 16 ani. si 1.52 si pn mine este normal.......Prietenul meu are 1.80 si lasa-l ca nu se plinge..Cind auzi asa niste intrebari stupide, parca daca ai stii care este inaltimea ideala ai creste cu 15 cm.

| thisismagical a răspuns:

Pai barbati 1, 80 si femei 1, 60-1, 65