| fevrier a întrebat:

Încă mai întreabă lumea de darurile pe care le-aţi primit de sărbători.
Dar n-a întrebat nimeni...
Ce aţi dăruit de Crăciun? (:

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Un parfum si o lotiune de corp Chanel soacrei, o pereche de manusi din piele si wii iubitului, o bratara de aur mie happy, jucarii pentru nepoteii mei si pentru fetita unei prietene, parintilor un dvd si un jambon si tatalui doua undite si mamei un parfum. si cam atat.

| AvalohAlyn a răspuns:

Intelegere, urari de bine, rugaciuni si speranta.

| SelenaDesire a răspuns:

Stiu ca nu e chiar bine sa-ti arati iubirea prin lucruri cumparate, dar mama si tata happy stiu ca o fac din dragoste. In plus, nu le-am cumparat nimic. Adica nu am considerat important un astfel de cadou. Cand le spui ceva din inima, asta e cel mai frumos cadou pe care`l poti face cuiva. Oricui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi daruiesc sufletul tuturor in fiecare Craciun.Revelion fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se spune. cei ce cauta slava lumii si-au primit plata.cand daruiesti nu trebuie sa stie lumea fiindca noi fiind madulare ale bisericii lui HRISTOS, nu trebuie sa stie stanga ce face dreapta.asa ca faceti binele pentru mantuirea voastra si pentru slava lui Dumnezeu.ma refer la milostenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nimeni n`a daruit lucruri materiale, ci doar intelegere si bla blalaughing, eu am daruitlaughing. Eu i-am luat mamei mele un ornament din ala de Craciun de pus pe masa si un suport de lumanare asa inalt sub forma de trandafir, lu` tati un CD cu colinde pentru masina si fratelui` meu...intelegererolling on the floor, asta e...pentru el n`am mai avut banibig grin.