| magicianul19 a întrebat:

Inca o intrebare povocatoare. CE nu poti face cu mana stanga si poti face cu mana dreapta? funda pentru raspunsul corect si primul

3 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Nu pot scrie cu mana stanga. Nu pot folosi optim mouse-ul etc.

| Crisu_7532 a răspuns:

Sunt curioasa care e "catch"-ul laughing oricum, sunt multe chestii pe care nu le pot face cu mana stanga si le pot face cu mana dreapta: nu pot sa ma spal pe dinti cu stanga laughing

| Mirica_Andrei_1997 a răspuns:

Poi cu dreapta poti sa iti atingi cotul stang iar cu mana stanga nu iti poti atinge cotul stang laughinghappy nu ca e tare?