| Andrei200202 a întrebat:

Începe școala din septembrie sau e probabil să continuăm cu ore online?

Răspuns Câştigător
| aumih16 a răspuns:

Din pacate va ramane online! pandemia nu a trecut!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

NIMENI nu stie! nici virusul nici guvernul

| Mosotti a răspuns:

Nu se stie, in ritmul relaxarii asteia, vor fi cazuri din ce in ce mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte probabil ore online. Astia de la guvern nu au sange in instalatie sa deschida scolile cum trebuie.

| Andrei200202 explică:

Si cei care o sa dam bacul anul asta ce mama dracu facem, nici la liceu nu faceam cine stie ce la ore, noroc cu un program de pregătire, da amite online.

| Felissa13Eden a răspuns:

Sigur incepe online, la mine la facultate ne-au zis clar ca facem online primul semestru