| scarllet a întrebat:

Incepe scoala... voi cu ce va imbracati in prima zi...ca asta e importantalaughing ast ideiile voastre:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu deja m`am gandit cum ma imbraclove struck
Intr`o rochita scurta, neagra cu niste liniute roz, albe si negrelove struck. e absolut adorabila rochita, colanti negri, balerini rosiilove struck. Si acum iti zic si frezalaughing imi las parul desfacut si imi pun o bentita ft draguta alba cu buline negrelove struck si o sa folosesc si fizativul sa imi dau putin volum parului, sa fiu mai funkylaughingbig grin

| Silvia a răspuns:

Fixativul* big grin

| arysa a răspuns:

O camasa alba cu vesta, blugi si balerini negri cred.

| viatadecacatt a răspuns:

Mi am luat niste blugi inchisi la culoare care vin mai larg ashaa:X. un fel de hanorac roz fara fermoar cu tweety si adidashi cu rotitzehappy

| Georgiana2905 a răspuns:

Fiecare se imbraca ori cum i se cere ori cum se simt ei bine. Eu prefer ori un costumas, sacou cu fustita sau ceva... dar tot elegant. Nu imi ia mult pentru a ma decide. IAr tinand cont ca incep un nou capitol, facultatea, doresc sa fa-mi fac o imagine buna.

| Abcfunny a răspuns:

Buna!
ma imbrac in ce ma simt bine si imi place.
Blugi negri:Xadidasi(shuzi) bluza negru cu roz ...cam atatbig grin

| antonius74 a răspuns:

Niste blugi prespalati, o camasa mai faina, niste adidasi (cred ca skate, dar inca ma gandesc) si geaca noua

Răspuns utilizator avertizat
| sTeFaN. a răspuns:

Intr-un costum elegant sa atrag fetele din prima zismug

| lola a răspuns:

Mie nu mi se pare ca e importantalaughing
like always: skate shoes-i, blugi si bluza/tricou
par: i like it naturallaughing

| metonst54 a răspuns:

Aaaaaaa, eu ma imbrac cu haine... nu e logic? straight face

| anda_1885 a răspuns:

Alb- negru ca avem uniforma, uffff, pantaloni negri, bluza alba, carcei atarnati cu pietricele albe, o bratara neagra si un sacou sau geaca de piele neagru/a, depinde de vreme, pot sp ca e o uniforma demna de inmormantare

| nimeni_3927 a răspuns:

In boxeri..hihihihi...scz nu mam putut abtine

| Gexu a răspuns:

Blugi negrii[; x; x] adidasi(skate) negru & rosu bluza rosu cu negru cercei rosu cu negru etc. voi fi doar red&blacklaughing