| PrincessConsuela a întrebat:

Indiferenta ajuta la ceva? Vreau sa zic, eu sunt nitel cam indiferenta de la o vreme pentru ca incerc sa nu imi mai fac nervi, dar tot imi sare tandara... Macar ajuta la ceva(in general)?

Răspuns Câştigător
| dutsa24 a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca ajuta la multe in viata...si chiar te apreciez ca ai puterea sa fii indiferenta
eu de cite ori am incercat s fiu asa si nu-mi reuseste
tot timpul pun totul la suflet si chiar ftr ftr des pling
s-o tii tot asa

3 răspunsuri:
| katty_6203 a răspuns:

Da indiferenta este cea mai puternica"arma"impotriva tuturor rautatilor.Din proprie experienta iti spun ca asa este. Daca nu ai fi puternica in momentele dificile si nu ai trece cu vederea te-ai putea imbolnavi...

| PrincessConsuela explică:

@arssura asa, si?! Bravo lui. Eu imi vreau raspunsul la intrebare ca aia stiam si eu.

| ღMyrunaღ a răspuns:

Nu ajuta la nimic incearca sa nu mai ai INDIFERENTA! iti zic ...eu nu am patit...
Indiferenta poate sa duca la nu a mai avea prieteni, prietene...depinde... tongue Fundakiss PLS