| elenavrs2791 a întrebat:

Interlopii pot avea relații serioase?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred, ca ei nu fac nimic serios, altfel nu s-ar mai numi "interlopi".

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nutu e insurat

| ReddY25 a răspuns:

Depinde dacă își dau interesul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Cei din zona mea au fost însurați sau în concubinaj o vreme, dar apoi s-au despărțit.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Pe post de sac de box sau de produs pentru ei '' băieți'' harnici

| pufulescu0o a răspuns:

Cunosc cazuri si da, relatia a fost serioasa si frumoasa pana cand el a ajuns la puscarie. Eu nu pot sa jur ca ea l-a inselat sau ca nu l-a inselat, dar gelozia l-a facut sa termine monumental relatia, cu o bataie buna administrata respectivei femei.
Nu vorbesc din experienta personala, tipul despre care povestesc e un văr de al meu.