| simf a întrebat:

Intr-o lume a telefoanelor mobile, ce parere aveti despre barbatii care poarta ceas? E acesta un accesoriu, un simbol, o confirmare a unui statut?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Este un accesoriu folositor.Acum tinerii poarta tot felul de bratari in loc de ceas. Ora o vad pe telefon.

3 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Mie mi se pare un accesoriu destul de dragut si pentru. femei si pentru.barbati.
Barbatilor si femeilor le da un aer elegant.
Si este destul de util deoarece vezi mai repede cat este ceasul.

| Minnie a răspuns:

O chesti extrem de folositoare. Si eu si sotul meu preferam sa ne uitam la mana decat sa cautam telefonul si sa-l scoatem "in vazul tuturor" pe strada, in aglomeratie, unde exista multe sanse sa ramai fara el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o bijuterie utila si eleganta si am invatat ca niciodata sa nu fac rabat de la calitate cand e vorba de ceasuri si pantofi.