| anutza08 a întrebat:

Intr-o saptamana fac 16 ani! Am vorbit cu parintii mei, iar ei m-a lasa ca imi fac un tatuaj semnificativ la incheietura de la mana. M-am hotarat si vreau sa imi scriu un slogan, o propozitie, niste cuvinte incurajatoare si nu stiu care laughing Daca imi puteti da exemple si sa imi recomandati un salon in bucuresti ( pret, cum lucreaza etc ) Va multumesc! Funda >big grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Eva a răspuns:

"Tatuajele sunt manele pe piele". E un citat din Ileana Vulpescu, cred ca ar arata draguthee hee

| IMC90 a răspuns:

''sunt o pitipoanca care sufera de bagare in seama si vreau sa fiu cooleanu, sa moara dusmanii mei ''

| Liviu a răspuns:

Sfatul meu, iti zic prieteneste,nu iti face,dar daca tu chiar vrei, eu iti voi spune cam ce ar fi ok,
Un mesaj ceva gen " Ce nu te omoara,te face mai puternic "
Ori
"Ce face omu cu mana lui,nici dracu nu descoase "
Nu prea ar fi ok sa iti faci un tatuaj,insa e treaba ta si a parintilor tai daca acceptawinking
Insa gandeste-te, pentru un tatuaj din asta, peste 10 ani ti se iveste un POST in politie,pompieri,etc.
unde nu trebuie sa ai SEMNE PARTICULARE.
Ce vei face?
Eu de asta am ales sa am corpul fara semne,exceptie gaurile de la cerceii
Mai bine ti-ai pune cercel in limba,ca ala til scoti si nu isi da seama nimeni nimic.
Sfatul meu,insa tu faci ce crezi,nu sunt aici sa iti fac capul cat casa poporului, am zis ce am avut de spus, ai grijahappy

| Mariaa a răspuns:

''Mergi mai departe''... cand vei suferi sau vei avea nevoie de o vorba buna si nu ai un prieten alaturi care sa ti-o spuna, doar uita.te la tatuajul tau happy