| Alexandru_Radulescu_1997 a întrebat:

Întreabă prietena mea Andreea ce se întâmplă dacă arunci un kilogram de făină în sus când plouă torențial afară

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune-o sa arunce faina in sus cand ploua si sunteti impreuna, asa vedeti pe real ce se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. O sa se împrăștie pe jos.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Risipă și bătaie de joc. Alți oamenii ar trăi o zi întreagă cu acea faină are face pâine cu ia niște covrigei cu zahar pe ele și ar mânca voi aveți și vă bate joc asta este diferențe între un om conștient și unul care își bate joc.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Nu se va întâmpla absolut nimic.

| Lrs2015 a răspuns:

Incearca si vezi, e cel mai bine

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Se transforma in aluat si poți face pizza?