| Raluca591 a întrebat:

Intreb din curiozitate, de ce in toate service-urile auto sunt postere cu femei dezbracate?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Face ziua mai buna la mecanici. macar denota felul de vanatori afemeiati

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In cate service-uri auto ai fost si ai vazut asta?

Poate a pus personalul care lucra acolo un poster... nu este asa in general.

| Raluca591 explică (pentru DoarBogdan):

In Bucuresti in cel putin 30, si toate aveau

| CostinAlamariu a răspuns:

Traditie de pe vremea romanilor probabil. Nimeni nu mai stie de ce se pun posterele alea. Asa a ramas traditia

| Florin9Florin9 a răspuns:

Probabil mângâie plăcut privirile celor care lucrează acolo...

| DonGiani a răspuns:

Pentru ca... laughing