| Lidia09 a întrebat:

Întrebare: De ce nu pot să răspund aici pe TPU într-o zi la mai mult de 5-6 întrebări? La toți așa? Sau poate că sunt nouă și doar la mine așa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu e așa.
Chiar dacă ești încă la statutul de membru junior, poți răspunde la cate întrebări vrei, evident, să nu faci spam.
O vreo vreo eroare de server ceva.

| Lidia09 explică (pentru anonim_4396):

Gata am rezolvat, trebuia să continue confirm e-mailul. Mulțumesc mult pentru răspuns?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lidia09):

Cu drag. happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa iti confirmi mail ul

| Standt a răspuns:

Sau poate... nu ti-ai confirmat contul.
Intra pe mailul tau cu care ai creat contul si vei gasi acolo link-ul de confirmare.

| Lidia09 explică (pentru Standt):

Da, exact așa a fost. Am rezolvat?