| Milk Swan a întrebat:

Intrebare DOAR pentru Expertii TPU!

De ce intrebarile lui gustos sunt intotdeauna sus, deoarece el nu are nevoie de ajutor, el doar vrea sa stie pareri! Deci chiar nu e corect! Si poate ca are un site, dar asta nu-l face mai valoros, pentru ca si eu am un site, de fapt, 4! Si uite, spun unul:

www.miculmeuanimalut.blogspot.com

Na! Ceilalti oameni inteleg ca sunt pusi acolo, probabil ca au intrebari importante, da' gustosu' zis puturosu' E intotdeauna primul acolo!
Da' ce-i asta?!

Răspuns Câştigător
| Gustos.ro a răspuns:

Salut, Regina.

Intr-adevar, Gustos.ro este site partener cu TPU.ro si de aceea realizam impreuna, uneori, anumite proiecte. Precum ati putut observa, saptamanal apare o noua intrebare Gustos.ro aici, care, cum bine ai observat, cauta pareri. Dupa ce s-au strans destule raspunsuri, noi strangem aceste pareri si facem un articol pe Gustos.ro despre acel subiect, inserand uneori si citate ale userilor care au raspuns la intrebare.

De ce facem acest lucru? Pentru ca suntem de parere ca aceasta comunitate formata pe TPU.ro este una deosebit de interesanta si dorim sa aflam cat mai multe de la voi. Pentru ca dorim sa realizam saptamanal articole create, practic, de voi. Pentru ca ne place sa "sondam" terenul si sa aflam care sunt parerile acestei comunitati referitoare la un subiect sau altul din sfera culinara.

Cu drag,
Alina, Project Manager Gustos.ro

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Gustos.ro este un site folositor tuturor si ma bucur ca ma numar printre membrii sai. Daca ati urmari articolele aparute pe acest site, retetele trimise de membrii comunitatii, sfaturile unor bucatari cu renume, va garantez ca nu o sa va para rau...

cami
| cami a răspuns:

@Tudor nu inteleg de ce te-ai bagat. Doamna vrea numai expertii...

| Bishop a răspuns:

Sunt parteneri, si intr-adevar, nu prea e corect.

| Parintele a răspuns:

Gustos, hai sa fim sinceri si sa spunem lucrurilor pe nume ca doar nu suntem copii sa credem ce ai spus tu. zi ca este vorba de reclama, parteneriat comercial.si gata.

| Parintele a răspuns:

Gustos, hai sa fim sinceri si sa spunem lucrurilor pe nume ca doar nu suntem copii sa credem ce ai spus tu..zi ca este vorba de reclama, parteneriat comercial..si gata.

mlm
| mlm a răspuns:

La aceasta intrebare este bine sa-ti raspunda Raluca cu siguranta ea te poate informa cel mai bine, crezi ca noi expertii si chiar ceilalti admini sintem in masura sa dam un raspuns cat mai exact? Deci singura in masura care poate raspunde la aceasta intrebare este Raluca.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Pentru ca gustos.ro alaturi de heyo.ro sunt site-uri infratite cu TPU.ro.
Acolo sus se pun intrebarile interesante sau ale ''fratilor'' TPU.ro(gustos, heyo, realitatea.net,cotidianul...)
Noi nu stim un motiv pentru nimeni nu ni l-a spus...eu ti-am zis din ce am observat cam asa sta treaba.
Totusi poti sa o intrebi pe Raluca, poate ea iti va explica exact cum sta treaba.

| maryana5 a răspuns:

Cine-i gustosu'? thinking dar puturosu'? confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba pe Raluca, ea e in masura sa iti raspunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad rostul, dar in fine. tu ai vrea sa mananci scoici cu nisip sau melcii plin de bale? nu cred.este un site folositor, instructiv si oamenii au nevoie de pareri distincte cand este vorba de o mancare sau de o reteta in sine.eu cred ca, colaborarea cu Gustos.ro este foarte necesara, mai ales in ziua de astazi cand se mananca numai mancare -gunoi, tip fast-food, pre si raspre, preparate din carne sau alte produse care sunt pline de e-uri. conservanti si coloranti.care nu ne aduc nimic pozitiv.este foarte important sa stim cum si ce sa gatim si ce mancam. Aveti grija ce mancati si cum gatiti, aveti grija de sanatatea voastra si a copiilor vostri!