| Silvia a întrebat:

Intrebare in special pentru baietibig grin.
Ati accepta sa se dea o fata la voi, si voi sa o acceptati...si poate sa mergeti si mai departe, stiind ca fata aceea are iubit?
Care ar fi parerea voastra despre acea fata?

Răspuns Câştigător
| angel_4561 a răspuns:

Ca baiat mi-ar parea bine sa am cate mai multe fete sa ma doreasca, dar uneori trebuie sa ne punem intrebatrea ne mai putem opri? fiecare face ce vrea, este liber

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Logic, curvalaughing...as merge pana la sfarsit, i-as pune numele la incercare, dar o singura datahappy

| Pho3nix a răspuns:

As accepta daca s-ar da la mine dar nu as accepta daca ar avea alt iubit.

| r8driver a răspuns:

As accepta... daca nu a doua zi ar sti un oras antreg ca sunt ipotent.