| denisa20 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare mai ciudata dar vreau sa aflu si parerea voastra. Ce ati face intr-o zi stiind ca la sfarsitul zilei nimeni nu-si va mai aminti ce s-a intamplat cu exceptia voastra?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai n-as face nimic.fiindca daca nimeni nu si-ar aminti nimic cum as putea sa ii fac sa aminteasca ceva ce au uitat?! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as omori pe Basescu, dupa care as fura o masina si as pleca din Romania. Ce ziceti? hmm? devil

| lavy_2064 a răspuns:

L`as saruta pe prietenul celei mai bune prietne...nu ca`s rea dar e buuuuunbig grin
asa odata...de`ncerkrebig grintongue