| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru băieți/bărbați:
Dacă ai fi fată/femeie după ce principii ți-ai alege partenerul de viață?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Este asta unul dintre raspunsurile pe care le astepti?:

Nu conteaza ce sex as avea sau ce orientare sexuala as avea, mi-as alege partenerul de viata bazat pe fidelitate si respect reciproc. Nu m-as lua dupa clichee prostesti gen interese sau preferinte. Singurul lucru care as vrea sa il am in comun cu cineva pe care iubesc este viziunea asupra vietii - sa fie deschisi la minte.

40 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui. Găsești multe de tipul dacă e singurul principiuwinking

| Daniel9988 a răspuns (pentru Satango):

Daca tu refuzi sa raspunzi intrebarii acesteia(probabil iti vine greu sa iti imaginezi), noi de ce crezi ca am putea sa o facem?

| Satango a răspuns (pentru Daniel9988):

Nu generaliza, nu vorbi în numele altora. E vorba despre tine. Unii au arătat că pot să o facă. Nu trebuie să-mi răspunzi. O seară frumoasă!

| Daniel9988 a răspuns (pentru Satango):

O seara frumoasa si tie! Spor la cautat partenerul ideal pe principiile oferite de raspunsurile astea demne de care ai beneficiat!

| Satango a răspuns (pentru Daniel9988):

Mă amuzi. Ce vrei de fapt?

| Daniel9988 a răspuns (pentru Satango):

Sa avem si noi in Romania oameni cu capul pe umeri.De ce ma intrebi?

| Satango a răspuns (pentru Daniel9988):

happy Las-o aşa, chiar nu am chef de un conflict.

| Daniel9988 a răspuns (pentru Satango):

Vaiiiiiii....Am zis eu ceva de un conflict? Pacifist pana la moarte! Se poate asa ceva?! Vezi ce face internetul? Ce sa-i faci.

| Satango a răspuns (pentru Daniel9988):

Aberezi.

| Daniel9988 a răspuns (pentru Satango):

Delirez mai bine zis.