| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare-intrebatoare. De ce unii băieți/bărbați dacă o fată/femeie nu le răspunde la mesaje pe social media, îi lasă doar cu seen, aceștia eventual o înjură, apoi o blochează?
Chiar așa? Chiar nu-s in stare sa accepte un refuz indirect?

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Frustrările vorbesc aici, doar știi vorba aia " vulpea când nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii ".

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cei care fac asta sunt papagalii care se așteaptă ca fata sa isi plătească singura consumația în oraș

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. unii nu sunt în stare.

| dullcat a răspuns:

Sunt frustrati.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru că nu-și pot controla emoțiile.

| LordCristobal a răspuns:

Oameni frustrati si needucati care nu stiu sa accepte un raspuns.

| anonim3247 a răspuns:

Sunt bărbați la care nu le răspunde nici o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil, i-ai supărat cu ceva anume pe acești barbati și ai primit block. Însă exista și probabilitatea ca orgoliul sa își spună ultimul cuvânt în privința bărbaților.

Răspuns utilizator avertizat