| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti/barbati: Ati face sex in mod repetat cu o femeie urata?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca esti urat si fara sperante de mai bine, faci si cu o femeie urata. Sau mai bine zis, daca esti urat si fara bani. Mai sunt si cazuri in care respectivul se indragosteste de trasaturile morale ale fetei, insa mai rar. Si ca sa-ti raspund strict la intrebare, daca nu ma atrage femeia, nu as face.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate o data atat, conteaza aspectul fizic

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Se pare ca nu cunosti zicala conform careia : "scula" barbatului nu stie carte si din acest motiv nu face nici-o distinctie in aceasta privinta" big grin

| mihai69 a răspuns:

De ce nu? În plus, cine stabilește ce înseamnă „urât"?!?
Ca să nu mai spun că la alea așa-zis frumoase, există mereu riscul să deschidă gura... și după prima frază, să vrei s-o iei la goană!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt casatorit si nu as face sex cu alta femeie decat cu sotia mea. Nu stiu ce inseamna la tine frumusete. Eu vad frumusetea inimii (la figurat), nu prea ma intereseaza fizic cum arata. Daca inima te indruma spre o femeie cu defecte fizice, adica pe aceea o iubesti, atunci aceea este cea mai buna alegere.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ce inseamna?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

LoveSleepp tu ai face sex cu o femeie urâtă?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu aș face.

| Satango a răspuns:

Haha.

| JustStitch a răspuns:

Da

| dolceromania a răspuns:

Nu sant femei urate, eu le numesc mai putin placute.Da a-si face!

| Horusss a răspuns:

De ce nu?

| muntelezion a răspuns:

Frumusetea e subiectiva, deeecciiii :3 De ce nu?!

| Denis42 a răspuns:

Puta nu are ochi

| FabianXZ a răspuns:

Fiecare vede o femeie in felul lui. Deci sa nu incepem cu,, urata"