| Andreea0612 a întrebat:

Intrebare pentru cei ce au dat bacalaureatul dar au picat la 1 sau 2 materii si au dat iar in alt an: Cam ce acte sunt necesare pentru inscriere? Am picat la mate anul trecut si am inteles ca iti da o adeverinta pentru recunoasterea notelor la materiile promovate, trebuie sa fac copie dupa certificatul de nastere si buletin. Altceva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foaie matricola(in original)+copie bulletin&certificat de nastere+poze tip buletin