| m4them4tic a întrebat:

Intrebare pentru cei din Bucuresti:
Cum pot ajunge cu automobilul, de pe DN1, venind dinspre nord, in zona 1 Decembrie, fara a mai strabate orasul?
Imi puteti recomanda o ruta?
Multzam!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci asa: cum vii tu pe DN1 dispre nord, dupa ce treci de Snagov si te indrepti spre Otopeni se face la un moment dat un drum spre Moara Vlasiei la stanga pe sensul tau de mers. Tai linia continua si o iei pe acel drum mergi inainte si faci apoi dreapta spre sat Tunari. de aici iesi direct in centura si tii centura pana cand se face la dreapta bd biruintei (DN3). O iei pe bulevard si mergi inainte, treci de baza sportiva granitul si tii soseaua vergului spre parc. Fcai prima la stanga pe str ion sahighian. Apoi dreapta pe Basarabia si stanga pe Bd 1 Decembrie. In felul acesta eviti toata aglomeratia din bucuresti.winking

2 răspunsuri:
| m4them4tic explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Sunt folositoare, dar dau fundita lui adytzaa ca el are mai putine, fara suparare alllinna, OK?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pipera, bucur obor, mihai bravu este cea mai directa linie, strabati orasul altfel n-ai cum, pe centura este aglomerat sunt masini de marfa, aglomerat, faci cum crezi.Azi fiind Duminica prin oras este liber.