| eurynomus a întrebat:

Intrebare pentru fete! Ce alegeti la un tip Inteligenta si caracterul sua fizicul si starea materiala?

Răspuns Câştigător
| AntoniaMry a răspuns:

Pai, nu ma intereseaza starea materiala. Eu, cu toata sinceritatea mea, as alege fizicul, inteligenta si caracterul. Trebuie sa ai o relatie [ una de petenie] buna cu acel baiat, sa aveti poate chiar si ceva in comun. Dar nici cand vrea sa spuna ceva, sau sa scrie ceva sa vad eu ca e analfabet, sau alte chestii. Am experienta, prin cate am trecut ...nici nu stii. Eu sunt inteligenta [ nu ca am IQ-ul mare], dar nu sunt nici analfabeta, stiu sa vorbesc corect gramatical.Asta este raspunsul meu pentru tine! Funda?

61 răspunsuri:
| AnnaMaria27 a răspuns:

Inteligenta si caracterul, dar si fizicul! big grin

| SugarSkull a răspuns:

Avand 16 ani nu prea are de ce sa ma intereseze starea materiala, mai ales ca nu sunt genul de fata care sa-si cumpere 100 de chestii inutile sau care sa faca mofturi. Aleg inteligenta si caracterul desi si fizicul este pe un loc important pentru mine. Nu-ti imagina ca vreau nu stiu ce blond cu ochi albastri si cu cuburi pe burta. Trebuie sa-mi placa trasaturile fetei, daca imi plac alea si daca nu esti gras esti perfect dpdv fizic.

| mona a răspuns:

Inteligenta si caracterul

| eurynomus explică (pentru SugarSkull):

Nu sunt gras big grin

| eurynomus explică (pentru mona):

Foarte la obiect raspunsul tau si ar fi de adirat daca ar fi si unul sincerwinking

| TooNight a răspuns:

Fizicul si caracterul,ca daca-i prost, putem invata impreuna, ca nici eu nu-s nu stiu ce geniu big grin. Adica nu intelege gresit, sunt inteligenta, dar nu asta ma intereseaza la el.happy

| eurynomus explică (pentru TooNight):

Nu am inteles mare lucru din raspunsul tau. poti fi mai precisa in ce a ce priveste aprecierea?

| TooNight a răspuns (pentru TooNight):

Am vrut sa spun ca nu pun mare pret pe inteligenta, deoarece nimeni nu se naste invatat.Mai mult, ma uit la Caracter si la Fizic. happy

| eurynomus explică (pentru TooNight):

Ai dreptate nimeni nu se naste invatat dar unii asa si mor laughing deci...

| TooNight a răspuns (pentru eurynomus):

Hai ca asta o fost tare!rolling on the floor)

| eurynomus explică (pentru TooNight):

Am vazut atatia prosti la viata mea in cat am inceput sa am alergie la ei! tongue

| mona a răspuns (pentru eurynomus):

Ma cunosti de undeva da sti ca nu e sincer?

| eurynomus explică (pentru mona):

Nu am zis categoric k este un rasp mincinos am facut doar o supozitie, mai cireste rapunsul meu si o sa ti dai seama

| Cosmin1I a răspuns:

Off multe multe multe greseli..Majoritatea fetelor normal ca aleg Fizicul+Inteligenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterul si inteligenta.
Daca nu exista compatibilitate in comunicare e praf.

| GGG562852 a răspuns:

Primele 2: 70%
ultimele 30%

| eurynomus explică (pentru anonim_4396):

Este perfect adervarat ca daca nu ai si compatibiliate atunci nu exista nici o cale de convietuire. sunt persoane cu care pur si simplu nu am nici o afinitate si cu care nu am ce vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta si caracterul

| eurynomus explică (pentru anonim_4396):

M as bucura sa fie un raspuns sincer ca nu prea am mai intalnit tipe care sa puna pe 1 loc inteligenta si caracterul in detrimentul banilor

| Leahu_Evelina_1997 a răspuns:

Fizicul caracterul si inteligenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta si caracterul

| BeAmazing a răspuns:

Putin din fiecare, dar in special mai mult din inteligenta!winking

| eurynomus explică (pentru BeAmazing):

Mda, un raspuns f bun si din pacate f rar deoarece se pune pret pe orice mai putin pe inteligenta care e vitala zic eu happy

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Inteligenta si caracterul, dar asta nu inseamna ca o sa si alegem de aia care nu se ingrijesc si ies din casa cu le tuna lor! Cel putin mie nu imi pasa partea materiala pentru ca poate fi sarac sau nu foarte bogat, dar dragut de treaba, inteligent sau bogat si cand isi deschide gura vai samar de el!

| eurynomus explică (pentru BeautifulAngelOana):

Mda, corect raspuns, imi place cum gandesti happy

| BeautifulAngelOana a răspuns (pentru eurynomus):

Multumesc!

| eurynomus explică (pentru BeautifulAngelOana):

Cu placere!

| MadyHas a răspuns:

Caracteru,bunul simt, cei 7ani deacasa si sufletul

| eurynomus explică (pentru MadyHas):

Fff bun raspunsul si asi fi foarte incantat daca ar fi si ce a ce gandesti si simti tu.

| maya1030 a răspuns:

Buna intrebare. Doar ca ma indoiesc ca va raspunde cineva sincer la ea.winking