| eurynomus a întrebat:

Intrebare pentru fete! Ce alegeti la un tip Inteligenta si caracterul sua fizicul si starea materiala?

Răspuns Câştigător
| AntoniaMry a răspuns:

Pai, nu ma intereseaza starea materiala. Eu, cu toata sinceritatea mea, as alege fizicul, inteligenta si caracterul. Trebuie sa ai o relatie [ una de petenie] buna cu acel baiat, sa aveti poate chiar si ceva in comun. Dar nici cand vrea sa spuna ceva, sau sa scrie ceva sa vad eu ca e analfabet, sau alte chestii. Am experienta, prin cate am trecut ...nici nu stii. Eu sunt inteligenta [ nu ca am IQ-ul mare], dar nu sunt nici analfabeta, stiu sa vorbesc corect gramatical.Asta este raspunsul meu pentru tine! Funda?

61 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inteligenta si caracterul

| eurynomus explică (pentru mona):

Foarte la obiect raspunsul tau si ar fi de adirat daca ar fi si unul sincerwinking

| mona a răspuns (pentru eurynomus):

Ma cunosti de undeva da sti ca nu e sincer?

| eurynomus explică (pentru mona):

Nu am zis categoric k este un rasp mincinos am facut doar o supozitie, mai cireste rapunsul meu si o sa ti dai seama

| maya1030 a răspuns:

Buna intrebare. Doar ca ma indoiesc ca va raspunde cineva sincer la ea.winking

| Simona8807 a răspuns (pentru maya1030):

Eu am raspuns sincer. E greu de crezut?

| eurynomus explică (pentru Simona8807):

Sincer sa ti zic mi e greu sa te cred cu toate asta nu neg ce ai zis pentru ca vad din ce in ce mai multe tipe care se comporta ca prostituate si nu ca iubite. oricum cinste tie si spre sa te mentii pe acelaeasi standade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterul si inteligenta.
Daca nu exista compatibilitate in comunicare e praf.

| eurynomus explică (pentru anonim_4396):

Este perfect adervarat ca daca nu ai si compatibiliate atunci nu exista nici o cale de convietuire. sunt persoane cu care pur si simplu nu am nici o afinitate si cu care nu am ce vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta si caracterul

| eurynomus explică (pentru anonim_4396):

M as bucura sa fie un raspuns sincer ca nu prea am mai intalnit tipe care sa puna pe 1 loc inteligenta si caracterul in detrimentul banilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta si caracterul

| Cosmin1I a răspuns:

Off multe multe multe greseli..Majoritatea fetelor normal ca aleg Fizicul+Inteligenta

| SmokeyEye a răspuns:

Rețetă de succes - se alege partenerul după calitatea timpului petrecut împreună și în funcție de emoțiile ce le resimțiti în preajma lui.
Evident, la un moment dat contează starea materială dar puteți amândoi evolua, dezvolta o afacere, nu trebuie să fie deja bogat, poate tu ești inspirația lui.
Contează inteligența ( nu doar cunoștințele care le deține în domeniul în care profesează) poți să fii doctor și să nu știi să zici bancuri, să gătești și să urăști animalele, degeaba ai stat cu capul în palme studiind 12+6+4 ani.

| TooNight a răspuns:

Fizicul si caracterul,ca daca-i prost, putem invata impreuna, ca nici eu nu-s nu stiu ce geniu big grin. Adica nu intelege gresit, sunt inteligenta, dar nu asta ma intereseaza la el.happy

| eurynomus explică (pentru TooNight):

Nu am inteles mare lucru din raspunsul tau. poti fi mai precisa in ce a ce priveste aprecierea?

| TooNight a răspuns (pentru TooNight):

Am vrut sa spun ca nu pun mare pret pe inteligenta, deoarece nimeni nu se naste invatat.Mai mult, ma uit la Caracter si la Fizic. happy

| eurynomus explică (pentru TooNight):

Ai dreptate nimeni nu se naste invatat dar unii asa si mor laughing deci...

| TooNight a răspuns (pentru eurynomus):

Hai ca asta o fost tare!rolling on the floor)

| eurynomus explică (pentru TooNight):

Am vazut atatia prosti la viata mea in cat am inceput sa am alergie la ei! tongue

| BeAmazing a răspuns:

Putin din fiecare, dar in special mai mult din inteligenta!winking

| eurynomus explică (pentru BeAmazing):

Mda, un raspuns f bun si din pacate f rar deoarece se pune pret pe orice mai putin pe inteligenta care e vitala zic eu happy

| OnlyTheScript a răspuns:

Toate laughing))))))

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Inteligenta si caracterul, dar asta nu inseamna ca o sa si alegem de aia care nu se ingrijesc si ies din casa cu le tuna lor! Cel putin mie nu imi pasa partea materiala pentru ca poate fi sarac sau nu foarte bogat, dar dragut de treaba, inteligent sau bogat si cand isi deschide gura vai samar de el!

| eurynomus explică (pentru BeautifulAngelOana):

Mda, corect raspuns, imi place cum gandesti happy

| BeautifulAngelOana a răspuns (pentru eurynomus):

Multumesc!

| eurynomus explică (pentru BeautifulAngelOana):

Cu placere!

| AnnaMaria27 a răspuns:

Inteligenta si caracterul, dar si fizicul! big grin

| RoxanaGhost a răspuns:

Poi să-i placă rockul♥ să aibă păr lung, pensat, machiat şi poate şi o rochiţă ceva smug

| eurynomus explică (pentru RoxanaGhost):

Esti by? big grin

| RoxanaGhost a răspuns (pentru eurynomus):

Nooo...Mă refeream la visual kei :X

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Inteligenta si caracterul.

| andreeamihele a răspuns:

Inteligenta si fizicul.

| ghtm a răspuns:

In primul rind inteligenta si caracterul, si nu in ultimul rind fizicul

| GGG562852 a răspuns:

Primele 2: 70%
ultimele 30%

| Ancaaa23456 a răspuns:

Pai, in primul rand ar fi caracterul (o fata trebuie sa stie sa-si aleaga un baiat care se poarte frumos si stie sa se faca placut). In al doilea rand ar fi fizicul (oricarei fete ii place sa aiba langa ea pe cineva la care iti face placere sa te uiti). Apoi, ar fi inteligenta (trebuie sa fiti totusi la nivele intelectuale apropiate, ca sa puteti purta o conversatie). Si la sfarsit ar fi starea materiala (care conteaza cu adevarat doar daca planuiesti sa-ti petreci viitorul cu acea persoana si, desigur nu puteti trai doar din iubire, trebuie si sa ai o stare materiala acceptabila). Am oferit acest raspuns cu toata sinceritatea, deoarece acestea sunt caracteristicile pe care le urmaresc eu, personal, la baieti.

| dyanakitty a răspuns:

Hmmm

| alien134340 a răspuns:

De cele mai multe ori fetele se uita la starea materiala si la bogatie, dar unele trebuie sa faca multi pasi ca sa-l accepte cu caracterul si inteligeta lui.

| eurynomus explică (pentru alien134340):

Eu zic ca mai ales la cele care au o situatie materiala precara, primeza banii. Bine k tine si de gradul de inteligenta al persoanei in cauza tongue

| MadyHas a răspuns:

Caracteru,bunul simt, cei 7ani deacasa si sufletul

| eurynomus explică (pentru MadyHas):

Fff bun raspunsul si asi fi foarte incantat daca ar fi si ce a ce gandesti si simti tu.

| SugarSkull a răspuns:

Avand 16 ani nu prea are de ce sa ma intereseze starea materiala, mai ales ca nu sunt genul de fata care sa-si cumpere 100 de chestii inutile sau care sa faca mofturi. Aleg inteligenta si caracterul desi si fizicul este pe un loc important pentru mine. Nu-ti imagina ca vreau nu stiu ce blond cu ochi albastri si cu cuburi pe burta. Trebuie sa-mi placa trasaturile fetei, daca imi plac alea si daca nu esti gras esti perfect dpdv fizic.

| Anita24Bonita a răspuns:

Aleg inteligenta si caracterul desi si fizicul las alege daca m-as gandi mai bine

| eurynomus explică (pentru Anita24Bonita):

Interesant raspuns! cum iti place un tip din punct de vede fizic?winking

| Lowraaa a răspuns:

Cred ca as alege intelgenta si caracterul big grin

| kaatalyna a răspuns:

Fizicul si starea mentala)

| Denisa314 a răspuns:

In primul rind as prefera caracterul si fizicul, inteligenta. Iar dupa starea materiala.(nu cred ca conteaza foarte mult)

| yknow a răspuns:

Eu aleg fizicul si intelgenta! Nu ma intereaza parte materila*(dar nici sa fie sarac lipit pmantului).

| georgi90000 a răspuns:

Mda toate or sa zica ca nu le intereseaza banii dar iti zic eu ca sunt fata si stiu ce inseamna: cand vad bani parca esti mai atragator si nu cred ca ar prefera un baiat care nu are bani nici sa te scoata la un suc big grin

| Boobeer123 a răspuns:

Caracterul si fizicul