| viorikagrosu a întrebat:

Buna,TPU! Am o intrebare pentru baieti si una pentru fete! Pentru baieti:Ce fel de fete va plac in general..si fizicul si caracterul,cum arata fata ideala pentru voi? Pentru fete:Ce fel de baieti va atrag, fetelor? Descrieti si fizicul si caracterul. Multumesc pentru atentie si dau funda!

8 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pff intr-un fel e foarte usor de spus cate ceva despre " fata ideala", dar poti sa ajung sa scriu si randuri de te plictisesti! Deci :
Cele cateva cuvinte despre "fata ideala" buna : fund, sani; chip angelic
Si asa mai detaliat : Atractiva, sireata, chip angelic (fata tatalui,sau cuminte) rasfata la pat, sa stie ce vreau si cand vreau, bine la noi nu prea este cazul, k vrem in fiecare zi big grin, hmm, fizic am zis mai sus, nu-mi plac fetele cu colanti big grin adica, mint, imi plac, k imi km sucesc gatul dupa ele, insa, nu stiu, sunt prea porno,, sa fie ceva, mai nu stiu cum sa zic, insa nu exagerat, sa le citesti pe buze cand poarta colanti! Cat despre caracter, scurt si la obiect : fata isteata si nesuferita!

| RAY a răspuns:

Desigur ca este foarte important cea ce vedem logic ca conteaza aspectul fizic dar apoi apare problema ca sti ca te va respinge acea fata asa ca in timp mintea ta actioneaza automat si selecteaza partenere asemanatoare tie potentialului tau fizic de aia ne alegeam parteneri in functie de fizicul nostru sau al parintilor nostri, cand iubesti atunci fata aia e ideala

| grab a răspuns:

De exemplu di navatarul tau concluzionez ca esti in topul preferintelor majoritatii baietilor, iar un baiat ok e unul care nu s-ar simti stingher sa iasa cu tine in oras!
Da, esti frumoasa. Nu inteleg de ce pui intrebarea asta specifica pentru complexate/grase/labari notori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Sincer nu prea conteaza cum arata fie, ca au parul blond, brunet etc. toate sunt frumoase! Mie imi plac fetele cu bun simt, sa aiba acel je ne sais quoi happy Sper ca te-am ajutat!

| SunnyDay88 a răspuns:

Incearca sa depasesti varsta la care sa te lasi influentata de gandirea altora. sa copii pe altii. incepe sa-ti folosesti logica si determina-ti singura tiparele in care vrei sa e incadreze viitorul tau partener.

| sayWhaaat a răspuns:

Par saten spre brunet, sau brunet cu suvite satene, picioare frumoase, si un chip care sa ma atraga.
Tine totul de fiecare in parte, toti suntem subiectivi.

| Constantin112 a răspuns:

Pai sa aiba 60-65 kg, par brunet, ochi albastri sau verzi, sa nu obisnuiasca sa se macheze ( imi plac fetele naturale ) sa aiba un caracter original si sa nu fie falsa ( bine inteles ca nu exista asa ceva ce am zis eu aici dar na am zis ce mi-ar place mie )

| RAY a răspuns (pentru Constantin112):

Trebuie sa accepti realitatea asa cum este ea