| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru gemenii de pe site: care-i Supersx si care-i Zbenguici?

9 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Aaaaaa, sorry, eu am acum am vazut intrebarea. iti spun pe privat!

auran
| auran a răspuns:

Supersx este cel cu ochelari cred, iar zbenguci este cea din dreapta

auran
| auran a răspuns:

Cel cu ochelari din dreapta

auran
| auran a răspuns:

Supersx esti mai atent la aparatul de pozathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gemeni? Enlight me, despre ce e vorba?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@supersx si tu si zbenguici aveti o poza in care mai sunteti cu o persoana.banuiesc ca julian intreaba care dintre ele sunteti voitongue
credthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm, hai ca e interesant post-ul. de ce crezi ca sunt ala din dreapta, auran?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ma, ca nu stiti nici unu, super e cel din... mijloc!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auran: adica tu ne fortezi cu presupunerea ca ocheleristii sunt sexy? dovada!