| MyWorld a întrebat:

Intrebare pentru toti! Presupun ca stiti cu totii acele filmulete de pe youtube cu lyrics sau numai cu poze, dar cu muzica pe fundal. Ei bine, cum pot sa fac si eu asa ceva? Si presupunand ca se foloseste un program pentru asta, ce program sa folosesc?
P. S.: Dau funda la cel mai bun si complex raspuns.

2 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Pai presupun ca au folosit Windows movie marker.
Presupun ca ti-a fost instalat odata cu windowsu si il vei gasi in Start.
Daca nu in gasesti printre fisierele care iti apar dai pe "Toate fisierele " si trebuie sa-l gasesti.
Dupa te descurci si singur/singura.

Succes si sa ne lasi linkul sa vedem ce a iesit.

Minnie me

| nelu13 a răspuns:

Cel mai usor de folosit este windows movie maker il ai in calc