| RiRihXd a întrebat:

Hey, salut! Cu ce program pot face lyrics pentru YouTubebig grin? Dar filmulete(sa filmez ceva sau sa arat o arat ceva si sa pun o muzica pe fundal)? Imi spuneti si mie?big grin, nu am mai facut niciodata lyrics, deci, ce program pot folosi? Ar fi super daca mi-ati da si un link de unde sa il Dowloadez.Multumesc!

6 răspunsuri:
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Eu folosesc Picasa 3.Cu acest program se pot modifica fotografii, creea colaje foto si video, dar si videoclipuri cu text... Din mai multe clipuri, se poate creea unul singur, prin alaturare.Si se pot scrie si texte care sa se suprapuna pe clip.
http://picasa.google.com/#

| Fvn a răspuns:

Movie maker

| irinutza18 a răspuns:

Poi pentru a face filmulete ca pe youtube se folosesc edferite programe, cum ar fi:movie maker, pinacle videospin sau Sony video vegas.

| Andree a răspuns:

Buna. MovieMaker, este foarte bun. Asta il folosesc si eu.
http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0_92499.html

| r0xyna a răspuns:

Stiam da.am uiata crying

| wicky a răspuns:

Sal. eu folosesc Movie Maker, Picasa, PhotoShop CS5 ..cam astea programe le folosesc eu! big grin tongue