| aaaa12345 a întrebat:

Intrebare/ri mai mult pentru fete:

De la cati ani nu mai purtati egari sau ciorapi? Mai purtati si acum?

De la cati ani nu mai purtati pe cap iarna caciula groasa?

Am 10 ani si de anul trecut nu prea am purtat egari si acum nici nu am in casa?

Caciula pana vin sarbatorile port din aia rosi de craciunita.

Astept raspunsurile voastre si apropo ofer funda ca de obicei

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Bunahappy
Eo caciula port si acum si am 17 ani, dar port o caciula nu prea groasa in care ma simt bine si imi placehappy
Insa cand aveam 11, 12 ani nu le suportam sh mereu mi le dadeam joshappy

Iar egari nu mai port de cand aveam vreo 11 12 anihappy

Dar la varsta ta nu trebuie sa iti faci astfel de probleme.happy Nu trebuie sa fii complexata de faptul ca ai egari sau caciulahappy
Aceste lucruri sunt absolut normalehappy
ASA ca nu iti face griji si poarta'le cu increderehappy

Pupicii:X

Funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Egari de cand aveam vreo 5 ani. nu-mi plc nu-i suport laughing

dar mai port ciorapi si caciula happy desi caciula nu o pea suport laughing mai mult por bascawinking

mi se pare ceva normal sa porti caciula, fiecare poaret ce-i placewinking

| NickiMinaj a răspuns:

Ba, nu stiu cu generatia tanara, dar eu am fes de Craciunitza big grin

| Zumbalaarebeca a răspuns:

laughing eu am 21 de ani si port caciula mergi la mall sau cauta pe google caciuli la moda pentru sezonul rece nu e rusine sa porti caciulalaughing

| Laurishkutza a răspuns:

Cred ca egari tai sunt de fapt dresuri.
Si eu sunt in clasa a VII-a si port caciula si port egari dintr-aia fara picioare pentru ca mi se par super.
Am fete in clasa care nu poarta caciula ca,, le e lene sa si-o puna''
Sigur, dar au timp sa-si dea cu tone de fixativ in cap. Daca ele vor sa raceasca de sa faca pneumonie si sa moara pe -14 grade, inclusiv cu tine, eu nu merg la inmormantare.
Asta e, imbolnaviti-va ca eu nu o sa inteleg in puii mei ce vedeti asa de la moda in faptul ca mergeti fara caciuli pe cap
PS: Si daca va duceti in mall, pentru numele lui Dumnezeu, veti gasi caciuli la moda si frumoase la tot paul.
Da e treaba voastra.
Si poti, draga Mirunica sa te crezi in continuare mare si desteapta si sa-mi dai stupid, ca eu raman sanatoasa si voi faceti pneumonie si bronsita.
PACE>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu port bip
pe cap