| Bojthe a întrebat:

Pana la ce varsta ati purtat sau purtati caciula iarna?
eu am 13 ani'
funda

Răspuns Câştigător
| Mihaa12 a răspuns:

Si eu am 13 dar, iarna normal ca porti caciula, una la moda dar portiwinking! Nu te lua dupa fitoasele astea care nu poarta ca vezi doamne cine sunt ele chatterbox, problema lor daca vor sa isi strce parulwinking, scalpul si pirul de par trebuie ingrijite iarna foarta mult pentru ca se usuca si se deterioreaza!

5 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Eu o sa port caciula si iarna asta, chiar daca am 15 ani laughing

| russyy a răspuns:

Pana la 8 ani.

| acadelecolorate a răspuns:

Caciula este o piesa de imbracaminte. nu se poarta pana la o anumita varsta.intradevar sunt fel de fel de modele fiecare pentru o anumita varsta.in plus daca e o caciula la moda iti poate da uhn aspect foarte chic

| BlackBeauty09 a răspuns:

Ti-e rusine sa porti caciula iarna? Am 17 ani si nu mi-e rusine si o sa port in continuare iarna caciula si in + sunt si la modahappy

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Caciulile sunt un accesoriu incredibil daca sti sa le alegii plus ca sunt necesare iarna cand este frig asa ca de ce sa nu porti?