| ioanacoruga4567 a întrebat:

Întrebare stupida: puteți să vă gâdilați singuri pe tălpi? Am auzit că cică nu e bine cand te poți gâdila singur și asta mi-a pus semne de întrebare laughing

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

De ce n-am putea? Trebuie doar să îti indoi picioarele.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai de putut poti, toata lumea poate, daca ajunge cu mainile acolo.
Sau te referi daca si simte ceva defirit, fata de momentul cand i-ar face altcineva? Da, nu este acelasi lucru.

| Apokales a răspuns:

Cred ca se poate, doar daca nu esti prea gras ca sa ajungi pana acolo.