| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea e cam ciudata...am vazut aici la o intrebare un raspuns cu un site f fain, dar am uitat numele sitelui.am cautat la diferite categorii dar nu am gasit acea intrebare.in fine siteul imi aduc aminte ca avea si glume si ca sa dai la urmatoarea gluma, avea emoticonurile astea happy sad straight face. stiti cumva despre ce site era vorba? multumesc

1 răspuns:
| Butsilee a răspuns:

Prea putine indicii si prea multe incurcaturi de genu am fost la un magazin dar nu mai stiu ce am cumparatrolling on the floor