| faaalyoana a întrebat:

Intrebari pentru barbati /femei(fete)
1. Aveti o slabiciune pentru femeile?(care)
2.Cand o femeie este frumoasa?
3. Ce uraste un barbat la o femeie?
4. Un ideal feminin fizic si nu numai!?( o persoana publik: actrita, artista, vedeta etc)
5. Ce ati schimba la mentalitatea femeilor din ziua de azi?
6. Ce ai schimba la partenera de viata?! Sau ce admirati la ea.
Fetele isi dau cu parerea despre barbati.

3 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

1.Îmi plac băieţii relativ lucraţi, dar nu asta mă interesează în principal, tot ce are în cap contează.
2. Când îmi îndeplineşte oarecum toate preferinţele.
3.Prostia [Prin asta nu fac băieţii proşti, spun doar că urăsc când un băiat e prost, da' prost rău].
4.Jensen Ackles.
5.Nimic, nu m'a deranjat niciodată faptul că băieţii se gândesc la sex, fix în cot mă doare, e absolut normal.
6.Nu am găsit şi nici nu mă gândesc la partenerul ideal prea mult.
Sayonara!

| vreau1alint a răspuns:

1. Da. Pt barbatii bruneti cu ochii verzi.
2. Oricand doreste.
3. Orgoliul.
4. Johnny Depp
5. As vrea sa afle si ei ca nu totul se rezuma la sex si la a avea cat mai multe aventuri.
6. Nimic. Umorul.

| AndreyG a răspuns:

1.Am o slabiciune pentru fetele timide, cuminti.
2.Cand este frumoasa atat in exterior cat si in interior.
3.Voi spune ce urasc eu(nu toti barbatii sunt la fel):Fitele, limbajul(nu mi se pare normal ca o fata sa injure, puteti sa ma contraziceti, eu imi sustin punctul de vedere).
4.Nu conteaza ce este atat timp cat o iubesc.
5.La majoritatea femeilor as schimba probabil totul.sunt mult prea increzute, fac pe desteptele.sa nu zic mai multe.Pur si simplu si-au pierdut puritatea aceea dupa care mor.Sunt si cateva exceptii bineinteles.Dar rar gasesti fete cu mentalitate sanatoasa.
6.Inca nu am o partenera de viata, dar sunt indragostit.Deci nu pot da un raspuns concret insa daca indeplineste conditiile pe care le-am expus mai sus, probabil nu ar trebui sa schimb nimic.