| Sachiroo a întrebat:

Ion Mincu s-a remarcat în arhitectură. Picasso în pictură. Mozart în muzică. Dar, eu, cum pot revoluționa istoria? Oare doar prin descoperiri arheologice?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Oamenii acestia nu si-au propus sa revolutioneze nimic.De exemplu Picasso a murit de foame toata viata, a fost extrem de nefericit.Privind dintr-o perspectiva mai larga, ei doar si-au facut treaba.

So you do your thing.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Sachiroo: Dar, eu, cum pot revoluționa istoria?"

descoperă și tu niște extraterestri antici, ingropați in fundul curții tale de ex

| ALM2000RO a răspuns:

Depinde ce pasiuni și înclinații ai, dar contează și perseverența și determinarea ta happy