| chiftelutacrocanta a întrebat:

Iti place sa dormi noaptea cu lumanari aprinse in dormitor?

9 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu, ca m-as simti ca si cum as fi mort.
Stiu ca mai am momente in care mai sunt sadic (nu cred ca am momente din astea aici pe TPU), dar nu sunt chiar atat de sinistru.
Imi place sa fie bezna totala la mine in camera, ca sa pot sa adorm.
Si acum e destul de bezna, cu exceptia ca vine lumina pe geam de la stalpul de pe strada.

| RainmakerX a răspuns:

Asa cum a zis si JetBlueJet... mi-ar fi frica sa nu iau foc. tongue

| Florentina9210 a răspuns:

Nu, Imi place mai mult intunericul!

| JetBlueJet a răspuns:

Pai daca as "dormi" cu vreo lumanare aprinsa prin camera... n-as mai dormi.
As sta cu gandul toata noaptea ca as putea lua foc. laughing

| ihacoswhy a răspuns:

Da. Cu o oglinda in fata in timp ce spun de trei ori "Bloody Mary".

| Mayhem666 a răspuns (pentru ihacoswhy):

rolling on the floor Mai bine ti-ai lua si un cutit, in caz ca iese din oglinda, sa o injunghii. rolling on the floor

| ihacoswhy a răspuns (pentru Mayhem666):

Se sperie de mine si fara cutit.laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru ihacoswhy):

rolling on the floor

| OverlyAnnoyedAccount0 a răspuns:

Poate ar merge de sărbătorile de iarnă. Poate ar avea farmec astfel.
În rest, wtf!