| Izz a întrebat:

Iti poti schimba poza de avatar pe TPU? Daca da, cum?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai clic pe Editare profil, apoi pe Alege fișierul (atunci dai clic pe fișierul ales din p. c.-ul tău) și clic pe Salvează profilul. Poza apare schimbată în câteva minute!
Pa, pa.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Scrie in stanga pe portocaliu "Editare profil", dai click acolo si mai jos in dreapta iti spune sa rasfoiesti prin calculator ca sa-ti pui o poza, dupa o salvezi.Astepti cateva minute sa se schimbe si gatahappy

O seara placuta

| a răspuns:

Prima oara intrii la editare profil. vezi in stanga

Iar apoi te uiti jos la selekteaza imagine si iti pui pozawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la editare profil, browse, cauta imaginea pe care o doresti in locul acesteia, ok, salveaza profilul si dupa o anumita perioada va fi vizibila pe site noua poza.