| patriciu4 a întrebat:

Iubita mea are anul urmator admitere la academia de politie,as vrea sa stiu cum sa o linistesc,e foarte stresata,nu doarme noptile ca se gandeste la asta,ii e frica ca o sa pice.
As vrea sa stiu cum ar trebui sa o abordez, eu am intrat al doilea anul trecut la profilul meu dar daca ii povestesc despre mine se sperie mai tare laughing
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cu stresul asta pe cap pana la anul se distruge si psihic si fizic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune i ca oricum o sa l pice, asa ca sa nu mai stea stresata.