| BluESchool a întrebat:

Joc de 1 an metin2 servere private dar si ro.De cate oir pescuiesc si zice "Nu stiu ce am prins" eu trag, nu las pentru ca sunt sigura ca nu prind nimica.Ar trebui sa tin cateva secunde? Si daca da, cate?

3 răspunsuri:
| frumushika16 a răspuns:

Pai atunci can zice nu stiu ce am prins. este o carte, scoica nu stiu sigur.ca sa o prizi trebuie sa ai undita +9

| frumushika16 a răspuns:

Pai atunci can zice nu stiu ce am prins .este o carte ,scoica nu stiu sigur.ca sa o prizi trebuie sa ai undita +9

| Fluffee_2398 a răspuns:

Buna AnKaXxX, eu joc de 2 ani si astept 3 secunde si trag mereu imi reuseste. Sper ca ti-am fost de folos!