| Strunfita a întrebat:

Jonas brothers mai sunt despartiti si in 2016?
Joe Jonas mai se drogheaza?
Joe Jonas mai este impreuna cu Demi Lovato?

Repede dau funda!

Răspuns Câştigător
| MTSimo a răspuns:

Joe a reusit sa renunte la droguri cu ajutorul pshiologului. Si inca este cu Demi Lovato, au planuri mari impreuna. Funda?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai sunt de mult timp impreuna. Joe mi se pare ca e cu Gigi Hadrid acum. Si da, sunt despartiti ca band, Joe si Nick au proprile melodii singuri, de Kevin n-am mai auzit nimic.

| dannys a răspuns (pentru Adry05):

S-a despartit de Gigi Hadid dar au ramas in relatii bune.Gigi Hadid este acum cu Zayn Malik.In rest nu stiu nimic de ei.

| Adry05 a răspuns (pentru dannys):

Aa, da, ai dreptate, i-am confundat.

| Tony87 a răspuns:

Vezi-ti ba de viata ta ce tot urmaresti seriale sau viata altora tu o ai pe a ta in fata ochilor aia ai tai du-te afara fa-ti prieteni off...