| beautiful a întrebat:

Bună!

Am auzit în clasa un zvon că Selena Gomez, Demi Lovato si Miley Cyrus sunt toate împreuna cu baieţi diferiţi de la Jonas Brothers.

Este adevarat?

Cu care din baieţi este fiecare fata?

Răspuns Câştigător
| TheDarkAngel a răspuns:

Numai Selena si Demi sunt cu baieti de la Jonas, dar Miley este cu Liam Hemsworth...Demi e cu Joe si Selena cu Nick...big grin

13 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

Nu este adevarat.

| lays a răspuns:

Pai demi e cu joe.de celelalte nu stiu nimic de genu' si nici nu credbig grin

| ladylove a răspuns:

Demi este cu Joe si atat. Selena a fost cu Nick, dar s-au despartit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat. Doar Demi este cu Joe iar Miley e cu Liam. De Selena nu stiu, poate e cu Nick. Kevin e casatorit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat!
Miley e cu Liam Hemsworth.
Selene cu Nick Jonas.
Demi cu Joe Jonas.
Kevin e cu Danielle Deleasa(parca).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e... Miley cu Liam, DEmi cu Joe, Selena si Nick sunt singuri iar Kevin este casatorit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai selena cu nick demi cu joe si miley nu e cu nimeni este cu liam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena cu nick.demi lovato cu joe si tot cu nick miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, eu am auzit ca demi e cu joe, miley e cu nick si selena cu kevin... dar nu stiu daca e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena-Nick...Demi-Joe,,,Kevin casatorit cu Danielle:::Miley chiar nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar demi lovato este cu joe miley nu mai are nici un iubit si selena gomez e cu justi bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena nu este cu Nick.Kevin nu este casatorit.

| crystynyka a răspuns:

Eu zic ca demi cu kevin miley cu joe si selena nu nick