| ByBySwEetY a întrebat:

E adevarat ca Demi Lovato se drogheaza si din cauza aceasta nu mai este iubita lui Joe Jonas?

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Nu ma aia e mileylaughing.
Demi a fost internata intr-un spital din cauza problemelor emotionale... facea depresii din cauza lui Joe ca a lasat`o pentru AShley Green.si am auzit ca a fost iubita unui baiat in secret iar acesta a murit sau ceva de genu...asta spunea tatal lui demi.asta am citit`o pe acasatv.

17 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Nulaughing) ala a lasat-o pentru alta fata si ea a facut o depresie si a fost spitalizatalaughing dar acum e in recuperare si are multe planuri de viitor!batting eyelashes

| BiwCupcake a răspuns:

Nu, ceea ce este adevara este ca ea are niste probleme psihologice si din aceasta cauza este sub supraveghere profesionist. dar, nu se droghiaza.

| Satisfaction a răspuns:

Nu-i adevarat! S-au despartit pentru ca asa au vrut ei... nu s-au inteles. Ea a fost sau este in spital pentru ca nu s-a simtit bine dupa munca depusa la filmarile pentru Sonny si steluta ei norocoasa. Atata tot. Ea nu se drgheaza. Miley Cyrus s-a drogat si au aparut si poze. De aceea numai filmeaza Hannah Montana. Bye

| IoanaBogdana a răspuns:

Nu, nu este adevarat. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat.Aceasta...chestie este inventata de prese si oameni fara minte.Demi nu se drogheaza.Si s-a despartit de Joe pentru ca nu vroia sa mai stea cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Da, Demi se drogheaza si are foarte multe probleme, dar nu era asa cand s-a despartit de Joe. Ea s-a despartit de Joe, deoarece acesta, cum sa zic... o insela cu fete, filtra foarte des, iar Demi s-a saturat si l-a lasat. Dupa ceva vreme, Demi a inceput sa o ia pe o parte foarte proasta, consumand droguri, chiar a fost dusa la un centru special!

Sa speram ca se va face bine!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati revista Popcorn din Februarie 2011. Acolo are un articol despre ea ca face depresii se taie, se drogheaza si consuma alcool, toate astea pentru ca nimeni nu a fost alaturi de ea, tatal ei a parasito de cand era mica si nici acum nu a trecut peste asta, Joe a parasito si a afectat-o si asta, iar pritenii gen Selena Gomez si Miley Cyrus nu i-au fost alaturi, Sel cand a auzit zvonurile despre Demi ca se drogheaza, s-a indepartat de ea. Mai multe in Popcornwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar ea s-a drogat dupa ce s-a despartit de joe jonas si noapte cand joe dormea a venit demi si l-a drogat si pe el dimineata joe nu a mai putut sa vorbeasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea ese inca insarcinaa cu joe si se gandese serios sa pastreze copilul iar joe si cu ea nu sunt desparti dar vor amandoi copilul si vor sa se casatoreasca si sa faca sex mai mult si parintii lor sunt de acurd chiar si cu sexul si copilul lui demi si joe si vor sa fie ferciti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I do not think Demi Lovato gets high because of Joe Jonas!

| SandraC a răspuns:

Kida scoti numai prostii din gura aia mare

| swaggy a răspuns:

Nu este adevarat. Joe era un porc. Asta e motivul pentru care s-au despartit si Demi a suferit foarte mult din cauza asta.A fost internata intr-un centru de tratament, iar dupe ce a iesit de acolo a avut curajul sa povesteasca tot pentru a ajuta si alte persoane care se confrunta cu aceleasi probleme ca si ea( bipolar, cutting, bullying, anorexie, bulimie). Nu este vina ei ca s-a nascut cu unele probleme, iar celalate venind din cauza lor. Tot ce conteaza este ca in momentul de fata e mai bine decat niciodata si a ajutat atatea persoane!

| Princess_2480 a răspuns:

Nu! De fapt nu prea stiu, dar nu cred!

| petre_2504 a răspuns:

Nu cred toate prostii le astea

| rany a răspuns:

Da

| rany a răspuns:

Eu o iubesc pe Demi lovato si o iubesc si pe hannah si ce daca sa drogat ele doua va iubesc hannah si demi lovato