| cristina12310 a întrebat:

Kevin jonas s-a casatorit :D pentru mai multe informatii vizitati http://vestinoi.blogspot.com/

8 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Era sa mor de inima, credeam ca s-a casatorit Joe Jonas.laughing

| dyddyyyx18 a răspuns:

Bv lui, si casa de piatra. Da` chiar... ai fost la nunta?batting eyelashes smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Ce stire senzationala! cum asa? virginul? cel mai sfant barbat?laughing Acum sa vedem cu ce se mai baga in seamalaughing ca a scapat de virginitate(pentru cine il crede, ca nu mai era virgin nici in varful limbii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos ca s-a casatorit kevin este si frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are si doua fete daca nu tiai dat seama

| andreea3000ify a răspuns:

Ms mult pentru aceasta informatie
stiam ca se va casatori dar nu stiam cand...
kiss

| adyunx a răspuns:

Asa, si? ...Ai fost la nunta?batting eyelashes