| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani ati devenit unchi/matusi? din partea fratilor/surorilor nu din partea verisorilor/verisoarelor!

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

De la soara si de la frate am devenit matusa la 20 de ani. nepoteii mei au o diferenta de doua saptamani.

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

La 14 ani.eu am o sora geamana si am doi nepotei gemeni din partea lu varamea:unu e baiat si una e fatakiss

| jade_7951 a răspuns:

La varsta de 2 ani am devenit matusa laughing nu-mi aduc aminte cum a fost si cum am trecut peste moment laughing

| Angellina a răspuns:

La 15 ani am devenit matusa.

e frumos sa inveti din timp sa ai grija de un bebelus si sa vezi cum creste sub ochii tai, sa invete sa-ti spuna numele si sa se maturizeze incet incet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La -5 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu luni... adica la 13 ani... big grin

| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: a răspuns:

Sunt singura la parinti!