| Doarunaltutilizator a întrebat:

La ce e bun un câine lup? dar unul husky?(in afara de trasul saniei).

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Orce caine fie ca e lup sau husky e in primul rand un prieten al omului apoi un animal de companie (iti tine compnie) si in functie de cum il dresezi aia va face ...Nu stiu daca au o atributie anume aceste doua rase

| WaterDrop a răspuns:

Poate fi dresat sa faca oua ochi, dimineata, la micul dejun.

| Caro34 a răspuns:

Daca scrii "cainele husky" pe Wikipedia, atunci vei gasi diferite informatii interesante + poze despre ce te intereseaza! Numai bine!

| gshdyxdjs a răspuns:

Sunt foarte inteligenti.