| Cavani1999 a întrebat:

La ce facultati nu se da admitere?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

ASE, Universitatea Bucuresti (biologie sigur, chimie parca, geografie dar aici e concurenta foarte mare si mai sunt cateva).

Mai sunt universitatile private (aici iti recomand Titu Maiorescu, Dimitrie Cantemir).

| Bondarel99 a răspuns:

Si tot la stat USAMVB (In afara de facultatea de medicina veterinara)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La servicii secrete. E pe bază de interviu. Și recomandare. Și când ieși la pensie îți dă din dotare chiloți cu sulă din rezervele statului.

| HadesSs a răspuns:

La cele cu taxa, e pe baza de dosar.