| MiKutzelu34546 a întrebat:

Mai sunt facultăți care nu necesită admitere?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inca mai sunt destule care merg pe principiul intra cine vrea iese cine poate

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, mai sunt :)

Vezi lista facultăţilor la linkul ( eventual, introduci la căutare o anumită localitate ) :
http://www.studentie.ro/....../index.php

Dacă/când te plictiseşti, accesezi individual fiecare link aferent facultăţilor respective şi vezi specializările & modalitatea de admitere;)
Vezi că, în general, încă NU s-au afişat detalii privind admiterea din 2015.

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| IoanaPsy a răspuns:

Sunt o gramada si nu numai la privat. Depinde si ce domeniu te intereseaza.